Poszukujesz nowego sprzętu do swojej firmy, która zajmuje się czyszczeniem wentylacji, ponieważ stary jest mało wydajny, a "/>

Poszukujesz nowego sprzętu do swojej firmy, która zajmuje się czyszczeniem wentylacji, ponieważ stary jest mało wydajny, a klientów, którzy przed okresem grzewczym zgłaszają się do Ciebie z prośbą o serwis, jest coraz więcej? Zgłoś się na stronę rotobrush.eu, gdzie znajdziesz jedynego europejskiego dystrybutora amerykańskiej firmy, oferującego nowoczesny sprzęt do czyszczenia systemów wentylacji. 

Są to dwa potężne urządzenia, które w krótkim czasie potrafią obsłużyć wentylację okrągłą lub prostokątną o średnicy od 60 do 550 mm. Maszyny te różnią się od siebie mocą, dlatego firmy, które zajmują się dużymi budynkami, powinny zdecydować się na aparaturę Rotobrush Brushbeast, natomiast do mniejszych firm z pewnością z powodzeniem wystarczy Rorobrush aiR+XPi, która ma dwusilnikowy wyciąg zanieczyszczeń wzbudzanych przez zamontowaną na końcu giętkiego przewodu szczotkę obrotową.

W ofercie dystrybutora są także specjalistyczne urządzenia do inspekcji przewodów i do ich dezynfekcji. Posiadając takie urządzenia, można wykonać pracę szybciej i solidniej niż przy użyciu tradycyjnych maszyn.

05-140 Serock, ul. Nasielska 34/0

NIP: 5252331940

https://rotobrush.eu/

2017-12-28 12:21:21

Sprzęt do czyszczenia systemów wentylacji

MASTER Parkiet

01625 Warszawa, ul. Adama Mickiewicza 65

MASTER Parkiet

01625 Warszawa, ul. Adama Mickiewicza 65

K2 chłodnictwo

05230 Kobyłka, ul. Macieja Rataja 15