W usługach parkieciarskich, jak i przy każdych innych, ważny jest dobór odpowiednich surowców. Przekładają się one na tr"/>

W usługach parkieciarskich, jak i przy każdych innych, ważny jest dobór odpowiednich surowców. Przekładają się one na trwałość wykonanych prac. Wszelkie lakiery i kleje więc powinny być jak najwyższej jakości. Takie preparaty można znaleźć w sklepie internetowym, znajdującym się pod adresem sklep.masterparkiet.com.pl. Został on stworzony przez specjalistów w zakresie prac parkieciarskich, obejmujących nie tylko układanie, ale również cyklinowanie podłóg drewnianych.

Jednym z produktów, które można nabyć tam w przystępnej cenie, jest klej Parkieciarz Eko firmy Anser. Wszelkie szczegóły o tym preparacie można sprawdzić, wchodząc pod adres https://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/p/klej-parkieciarz-eko/287. Oprócz klejów, lakierów i innych surowców, sklep oferuje również najwyższej jakości narzędzia, które są niezbędne w pracy parkieciarza. Nie brak tu szlifierek taśmowych, kątowych i bezpyłowych, które charakteryzują się optymalnymi parametrami ułatwiającymi całość prac renowacyjnych. Aby sprawdzić, co jeszcze można znaleźć w asortymencie sklepu, wystarczy wejść na jego stronę internetową.

01-625 Warszawa, ul. Adama Mickiewicza 65/40

NIP: 5252422074

https://sklep.masterparkiet.com.pl/

2017-12-08 09:17:16

https://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/p/klej-parkieciarz-eko/287

MASTER Parkiet

01625 Warszawa, ul. Adama Mickiewicza 65

MASTER Parkiet

01625 Warszawa, ul. Adama Mickiewicza 65

K2 chłodnictwo

05230 Kobyłka, ul. Macieja Rataja 15