Obowiązkiem rodziców jest zapewnienie dziecku opieki oraz środków utrzymania do czasu jego usamodzielnienia się. Jednak rzeczywistość "/>

Obowiązkiem rodziców jest zapewnienie dziecku opieki oraz środków utrzymania do czasu jego usamodzielnienia się. Jednak rzeczywistość nie zawsze wygląda w taki sposób.

Uzyskanie alimentów na dziecko często wymaga zaangażowania prawnika i niekiedy, długiej batalii sądowej. Z tego względu warto dowiedzieć się więcej z zakresu prawa rodzinnego.

Sprawami o alimenty na terenie Ciechanowa zajmuje się Kancelaria Adwokacka Adwokat Weronika Matusiak. Kancelaria świadczy usługi w zakresie ustalenia, uchylenia, podwyższenia czy obniżenia alimentów. Sprawy prowadzone przez kancelarię nie dotyczą tylko postępowania alimentacyjnego związanego z dziećmi, ale również sprawami o alimenty na małżonka. Warto zaznaczyć, że istnieje możliwość uzyskania pomocy w egzekucji zasądzonych alimentów.

Prawnik pomaga w przygotowaniu i wypełnieniu niezbędnych dokumentów, udziela porad prawnych, również online i telefonicznie.

06-400 Ciechanów, ul. Zamkowa 27/0

NIP: 566-197-79-87

https://wmatusiak.pl

2018-10-16 08:57:42

Alimenty ciechanów | Kancelaria Adwokacka Adwokat Weronika Matusiak

MASTER Parkiet

01625 Warszawa, ul. Adama Mickiewicza 65

MASTER Parkiet

01625 Warszawa, ul. Adama Mickiewicza 65

K2 chłodnictwo

05230 Kobyłka, ul. Macieja Rataja 15