Rzadko się zdarza, aby zakład energetyczny nie dysponował pojazdem z podnośnikiem, jednak bywają takie przypadki. Wtedy w r"/>

Rzadko się zdarza, aby zakład energetyczny nie dysponował pojazdem z podnośnikiem, jednak bywają takie przypadki. Wtedy w razie potrzeby te placówki muszą korzystać z firm zewnętrznych, specjalizujących się w takich usługach. Na przykład w Katowicach wynajem zwyżek prowadzi przedsiębiorstwo z linku mondam.pl, które dysponuje dwoma rodzajami takiego sprzętu. Są to 19-metrowe i 22-metrowe podnośniki, które są idealne do wykonania najróżniejszych prac na wysokości.

Zakłady energetyczne najczęściej potrzebują takiego sprzętu do naprawy oświetlenia ulicznego lub wymiany żarówek, ale zdarza się także, że korony wysokich drzew uszkadzają naziemne linie energetyczne. Dlatego zwyżki potrzebne są zarówno do cięcia profilaktycznego, jak i awaryjnego. Przedsiębiorstwo z podanego linku ma bardzo rozsądne ceny obejmujące nie tylko sam sprzęt, ale także pracę operatora i dojazd do klienta. Z pewnością osoby wykonujące pracę na wysokości, stojąc w koszu podnośnika, czują się bezpiecznie i mają swobodę ruchu. Jeżeli sprzęt wypożyczany jest na dłużej, koszt wynajęcia jest obliczany indywidualnie.

41-500 Chorzów, ul. Szybowa 4/5

NIP: 6292383895

http://www.mondam.pl/

2018-07-02 10:40:39

Wynajem zwyżek katowice • MONDAM Damian Kawecki

Hanipol f.h. Arkadiusz Hanik

4129 Sosnowiec, ul. Szymanowskiego 9b

WindBal

43100 Tychy, ul. Wałowa 39

P.H. BAU-TEC

42200 Częstochowa , ul. Wilsona 30