Wystarczy rozejrzeć się dookoła, żeby zobaczyć wiele osób pozostających w związku. Tu młode małżeństwo planujące dzieci, kredyt i karierę zawodową, tam związek partnerów, który trwa już od lat i w opinii znajomych stanowi wręcz wzorcowy przykład. Jeszcze gdzie indziej dojrzała para z ogromnym stażem, która na pierwszy rzut oka będzie ze sobą już do końca życia.

W dzisiejszych czasach rozpadają się jednak nawet najbardziej trwałe relacje, tak nieformalne, jak i sformalizowane. Dzieci? Kredyt? Dom? Czasami nawet te powiązania przestają mieć jakiekolwiek znaczenie, gdy pojawiają się problemy w rodzaju niewierności, nałogów czy zawiedzionych ambicji.

Rozwiązanie problemów może pomóc znaleźć psychoterapeuta par z Warszawy. Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości przyjmuje nie tylko pacjentów z depresją, nerwicą czy chorobą afektywną dwubiegunową, ale również osoby poszukujące porad psychologicznych w codziennych sprawach czy właśnie pary przeżywające kryzys. Żeby uratować związek, czasami potrzebna jest otwarta rozmowa w ramach skrupulatnie przeprowadzanej terapii.

00-833 Warszawa, ul. Sienna 72/0

NIP: 9511482312

http://psychiatrzy.pl/

2017-08-07 12:25:44

Psychoterapeuta par Warszawa | http://psychiatrzy.pl/

MASTER Parkiet

01625 Warszawa, ul. Adama Mickiewicza 65

MASTER Parkiet

01625 Warszawa, ul. Adama Mickiewicza 65

K2 chłodnictwo

05230 Kobyłka, ul. Macieja Rataja 15