Kwiaciarnia to miejsce, gdzie nie sposób nie uśmiechnąć się na widok roślin przywołujących na myśl ukwiecony ogród. Jeśli prowadzisz własną działalność i chciałbyś doszkolić się w zakresie układania kwiatów, wejdź na stronę gretaflowers.pl. Z pomocą specjalistów, zapoznasz się z najnowszymi trendami i wybierzesz dowolną tematykę, w której chciałbyś się podszkolić. Zajęcia odbywają się w kwiaciarni u klienta, co jest dużym udogodnieniem, szczególnie dla osób zapracowanych. Masz więcej pytań? Wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie lub zadzwoń w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania.

A może chcesz nauczyć się tworzyć piękne, baśniowe bukiety, które staną się ozdobą każdej przestrzeni? Nie musisz od razu być florystą, żeby zostać mistrzem bukieciarstwa. Skorzystaj z kursu dla początkujących, na którym nauczysz się podstaw z florystyki:

  • ślubnej,
  • okolicznościowej,
  • pogrzebowej.

W trakcie szkolenia zapoznasz się z gatunkami kwiatów, nauczysz się technik florystycznych, a także rozmieszczania dodatkowych elementów w kompozycji. Szkoła florystyczna w Krakowie jest właśnie dla Ciebie!

62-023 Borówiec, ul. Skwer Brzozowy 9/0

NIP: 5651324048

http://gretaflowers.pl

2019-05-08 10:47:54

Szkoła florystyczna kraków - Gretaflowers Katarzyna Szymkowiak

ROS Polska Sp. z o. o. Sp. k.

61315 Poznań, ul. Pokrzywno 16A

Web Publisher Tomasz Mierkiewicz

60858 Poznań, ul. Mylna 54

Fabryka Schodów

60103 Poznań, ul. Leszczyńska 60E